Piotr Górecki - logo

Supernazwa – stwórz nazwę marki, którą zaprogramujesz na sukces.

Jednym z najczęstszych błędów marek jest niedopasowanie swojej nazwy do korzyści, jakie daje. Teraz możesz stworzyć mocną nazwę marki z moim kursem.

399.00 zł

Awatar użytkownika

Supernazwa – stwórz nazwę marki, którą zaprogramujesz na sukces.

120 minut
Wszystkie poziomy
0 testów
6 kursantów

Stwórz nazwę produktu lub usługi. Pomóż swojemu zespołowi ją wymyślić lub zweryfikować.

Siadasz do zadania wymyślenia nazwy Waszego produktu i nie wiesz co wymyślić, nie wiesz jak nazwać rzecz, nad którą cała firma pracowała miesiącami lub latami? A może masz tyle pomysłów, że już nie wiesz, na którą nazwę postawić?

To absolutnie normalne. Niezależnie od tego czy jesteś wziętym copywriterem, marketingowcem, który nie pracuje z agencją, czy też przedsiębiorcą samemu tworzącym nazwy produktów. Ten kurs jest dla takich osób, jak Ty.

Kurs zawiera niezawodną formułę tworzenia nazw marek, którą wypracowałem przez 20 lat tworzenia nazw marek, dzięki której stworzyłem wiele marek polskich i międzynarodowych. Nauczę Cię, jakie są kluczowe elementy dobrej nazwy i krok po kroku przeprowadzę przez proces jej tworzenia, aż do etapu sprawdzania jej w urzędzie patentowym.

Awatar użytkownika
Kreatywny strateg marki i biznesu, copywriter i przedsiębiorca, który buduje marki od ponad 20 lat. Współtwórca strategii dla takich marek jak Deutsche Bank, Infiniti, Lotos, Zwierciadło, woda Jurajska czy UPC. Twórca agencji kreatywnych, strategicznych i brand design. Właściciel kreatywnej firmy konsultingowej Experiencer. Zdobywca branżowych nagród kreatywnych i efektywnościowych.