Piotr Górecki - logo

Tworzenie skutecznej nazwy marki – kurs online.

Jednym z najczęstszych błędów marek jest niedopasowanie swojej nazwy do korzyści, jakie daje. Teraz możesz stworzyć mocną nazwę marki z moim kursem.

399.00 zł

Awatar użytkownika

Tworzenie skutecznej nazwy marki – kurs online.

120 Minutes
Wszystkie poziomy
47 lekcja
0 testów
27 kursantów

Tworzenie nazwy marki to uporządkowany proces. Teraz możesz stworzyć nazwę produktu lub usługi, którą zaprogramujesz na sukces. Jeśli pracujesz w większym zespole, pomóż swojemu zespołowi ją wymyślić lub zweryfikować nazwę, którą już macie. W tym pomoże Ci własnie mój kurs “Tworzenie skutecznej nazwy marki”.

Siadasz do zadania wymyślenia nazwy produktu i nie wiesz co wymyślić. Nie wiesz jak nazwać rzecz, nad którą cała firma pracowała miesiącami lub nawet latami? A może odwrotnie – masz tyle pomysłów, że już nie wiesz, na którą nazwę postawić?

To absolutnie normalne. Niezależnie od tego czy jesteś marketingowcem, który nie pracuje z dobrą agencją, czy też przedsiębiorcą samemu tworzącym nazwy produktów. Kurs tworzenia skutecznej nazwy marki jest dla takich osób, jak Ty.

Kurs zawiera niezawodną formułę, którą wypracowałem przez 20 lat tworzenia nazw marek, a dzięki której stworzyłem wiele marek polskich i międzynarodowych. Nauczę Cię, jakie są kluczowe elementy dobrej nazwy i krok po kroku przeprowadzę przez proces jej tworzenia, aż do etapu naprowadzenia Cię na weryfikację nazwy w urzędzie patentowym.

Stwórz skuteczną nazwę z moim kursem!

Serdecznie Cię zapraszam.

 

Piotr Górecki

Awatar użytkownika

Piotr Górecki

Kreatywny strateg marki i biznesu, copywriter i przedsiębiorca, który buduje marki od ponad 20 lat. Współtwórca strategii dla takich marek jak Deutsche Bank, Infiniti, Lotos, Zwierciadło, woda Jurajska czy UPC. Twórca agencji kreatywnych, strategicznych i brand design. Właściciel kreatywnej firmy konsultingowej Experiencer. Zdobywca branżowych nagród kreatywnych i efektywnościowych.